Jak to działa?

Krystalicznie jasne zasady i przejrzysta droga do zarobku

Tworząc program partnerski Odpoczne.pl, zwróciliśmy szczególną uwagę na jego prostotę. Postawiliśmy sobie także za cel ustalenie jasnych i czytelnych zasad. Udało nam się ten efekt uzyskać. Dzięki panelowi administracyjnemu, który otrzymuje każdy nasz partner, zyskujesz bezpośredni wgląd w aktualne statusy klientów oraz historię Twojej aktywności.

Współpraca krok po kroku

  1. Rejestrujesz się do programu partnerskiego Odpoczne.pl.
  2. Używając dostępnych narzędzi (XML, formularze, kalkulatory, banery etc.), budujesz własną stronę sprzedażową lub umieszczasz w swojej witrynie wybrane elementy reklamowe do przekierowania ruchu na Odpoczne.pl.
  3. Odwiedzający Twoją stronę wysyłają zapytania ofertowe bądź odwiedzają stronę naszego biura (dzięki przekazywanemu parametrowi AFF z Twoim ID adresu URL wiemy, że jest to klient polecony przez Ciebie).
  4. Nasi pracownicy kontaktują się z klientem, przygotowują zestaw interesujących go ofert oraz zachęcają do zakupu wycieczki.
  5. Śledzisz status klienta oraz wszelkie informacje na temat sprzedaży wycieczki. W momencie decyzji klienta na naszą ofertę przesyłamy na jego adres umowę. Po jej podpisaniu odsyła ją do nas oraz dokonuje wpłaty odpowiedniej zaliczki, jeśli do wyjazdu zostało więcej niż 30 dni, lub wpłaca całą kwotę.
  6. W momencie rezerwacji przez klienta wycieczki zarabiasz pieniądze, które wpłacamy na Twoje konto po dokonaniu przez klienta wpłaty całości sumy.

Współpraca biura podróży Odpoczne.pl z klientem

Przeglądanie ofert oraz rezerwacja z Odpoczne.pl są proste i przyjemne. Zobacz, jak wygląda to krok po kroku od strony klienta biura podróży.