Narzędzia & promocja

Takich narzędzi nie da Ci nikt inny

Jednym z wyróżników programu partnerskiego Odpoczne.pl są skuteczne narzędzia, które otrzymujesz po rozpoczęciu współpracy z nami. Dodatkowo do Twojej dyspozycji będą materiały promocyjne, dzięki którym w atrakcyjny sposób przedstawisz klientowi docelowemu ofertę niezapomnianych wakacji.

Narzędzia:

 • szczegółowe statystyki – w każdym momencie masz pełny dostęp do statusu poszczególnych zapytań oraz do pełnej historii Twoich klientów. Wiesz więc dokładnie, kiedy klient się z nami kontaktował, czy wysłaliśmy mu już ofertę wyjazdu oraz czy klient zdecydował się na wakacje z naszym biurem. W statystykach znajdują się też informacje na temat wysokości prowizji, które otrzymasz.

 • dwa typy formularza zapytań – dzięki nim klient bezpośrednio z poziomu Twojej witryn wybierze najlepszą formę kontaktu z nami i sformułuje zapytanie.
  • formularz szczegółowy (przypisany do konkretnej oferty) - po wypełnieniu go przez klienta przygotowujemy ostateczną kalkulację oraz umowę, którą następnie przesyłamy do klienta.
  • formularz ogólny – na podstawie wprowadzonych danych (preferowany czas i miejsce wypoczynku, maksymalna kwota, rodzaj transportu czy opcje wyżywienia) przygotowujemy i wysyłamy klientowi propozycje wyjazdów, które spełniają wskazane kryteria.
 • XML (baza hoteli, baza opinii z serwisu Oceniacz.pl, na bieżąco aktualizowana skrócona baza ofert turystycznych) – na podstawie tych danych możesz stworzyć serwis oraz wyszukiwarkę ofert turystycznych, działającą w ramach konkretnej witryny. Dzięki wykorzystaniu możliwości XM możesz stworzyć nowy serwis sprzedażowy pod własną marką. Sprzedaż może funkcjonować także jako integralna część działającego już serwisu. Stworzone w ten sposób strony mogą być pozycjonowane w wyszukiwarkach internetowych i pozyskiwać ruch z fraz ogólnych (np.: „Tunezja”, „Egipt”) oraz z tzw. „długiego ogona” (np. „Egipt last minute”, „Turcja 2011”, nazwy hoteli, regionów etc.).

  Wykorzystując nasz XML, możesz także stworzyć serwis zawierający bazę opinii na temat hoteli, biur podróży, regionów czy ciekawych miejsc i tam sprzedawać wycieczki Odpoczne.pl. Szeroki wachlarz możliwości, które dają nasze narzędzia, umożliwia odwiedzającym Twoją stronę bezpośrednie skorzystanie na niej z kalkulatora wyjazdów, przesłanie zapytania za pomocą formularza (szczegółowego – przyporządkowanego bezpośrednio do danego hotelu czy ogólnego – uwzględniającego jedynie takie dane, jak orientacyjna cena lub możliwe daty wyjazdów).

 • Kalkulator ceny – za pomocą gotowego modułu klient może sprawdzić aktualną cenę wyjazdu, biorąc pod uwagę szczegółowe dane (miejsce wylotu, termin, wyżywienie, organizator, długość pobytu)

UWAGA!

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że nie każdy potrafi używać zaawansowanych narzędzi, a posiada popularny, dobrze wypozycjonowany serwis. W takim wypadku możesz także brać udział w naszym programie partnerskim jedynie przekierowując ruch na dowolną stronę biura podróży Odpoczne.pl (np. ze strony o Egipcie skierować ruch na nasze oferty wyjazdów do tego kraju, do formularza zapytań). Wykorzystać możesz dla tych celów szereg narzędzi marketingowych, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

 • atrakcyjne bannery,
 • linki tekstowe,
 • formularz zapytań.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, abyś wykorzystał dowolny, wybrany przez siebie sposób na przekierowanie do nas ruchu i zachęcenie klienta do sformułowania zapytania.