O nas

Wiedza, doświadczenie i innowacyjne podejście

Aby program partnerski mógł funkcjonować w sposób satysfakcjonujący dla każdej ze stron, niezbędny jest profesjonalizm oraz duże doświadczenie właściciela programu. Dlatego decydując się na współpracę w ramach programu partnerskiego Odpoczne.pl, możesz być pewien, że podejmujesz właściwą decyzję i otwierasz przed sobą szansę zarobku na prostych i przejrzystych zasadach.

Z zamiłowania do podróży

W branży turystycznej działamy od wielu lat. W biurze podróży Odpoczne.pl pracują prawdziwi pasjonaci turystyki. Dotychczas zebraliśmy ogromną liczbę zadowolonych klientów. Wiele z nich nie wyobraża sobie wakacyjnego wyjazdu z innym biurem niż Odpoczne.pl. Angażujemy się w obsługę każdego klienta, gdyż wiemy, jak ważną decyzją jest dla niego wybór wczasów. W tak istotnej kwestii żadne biuro zawieść nie może.

Wszystko w jednym miejscu

Odpoczne.pl sprzedaje wycieczki wszystkich czołowych organizatorów działających na polskim rynku turystycznym (m.in.: TUI, Rainbow Tours, Triada, Exim Tours, Ecco Holiday). Odwiedzając nasz portal lub nasze biuro, klient ma pewność, że znajdzie wszystkie oferty w jednym miejscu. Dzięki temu może wybrać idealną wycieczkę dla siebie. To niewątpliwie sprawia, że klienci są szczególnie zadowoleni ze współpracy z nami.

Kolejną naszą pasją jest Internet

Oprócz turystyki ważne miejsce w naszej działalności zajmuje technologia. W branży internetowej działamy od wielu lat. Jesteśmy autorami projektów, które na stałe wpisały się do historii polskiego Internetu. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w biurze podróży, umożliwiając naszym klientom najlepszy dostęp do kompletu potrzebnych informacji, a także komfort podczas przeglądania ofert, kontaktu z nami oraz rezerwacji. Z biurem podróży Odpoczne.pl odpoczynek zaczyna się już od wyboru wycieczki...

Program partnerski Odpoczne.pl – nasze najmłodsze dziecko

Nie dziwi więc fakt, że na bazie naszych umiejętności, doświadczeń oraz dokładnej analizy polskiego rynku turystycznego postanowiliśmy wprowadzić innowacyjne rozwiązanie – program partnerski. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że wśród czytających ten tekst jest wielu prawdziwych miłośników turystyki. Stworzyliśmy więc program, który da obydwu stronom cały szereg korzyści oraz wzajemnej satysfakcji.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami już teraz>>